Kariera

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie.

Opis stanowiska

Firma poszukuje pracownika na stanowisku serwisant / monter urządzeń klimatyzacyjnych i układów wentylacyjnych.

Zakres obowiązków montera / serwisanta:

serwis oraz montaż układów wentylacyjnych i/lub serwis oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży wentylacji i klimatyzacji
  • mile widziane świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY) (w razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie)
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (w razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie)
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanych umiejętności)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • pracę na terenie Częstochowy i okolic lecz nie wykluczamy pracy na terenie całego kraju
  • pracę głównie w zespołach 2-3 osobowych

Informacje dodatkowe:

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm..

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres e-mail: biuro@eko-technologie.eu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko hydraulik – brygadzista

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność planowania pracy w zespole
  • doświadczenie pracy w zawodzie minimum 3-letnie
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

  • zaangażowanie w pracy oraz chęci rozwoju

Oferujemy:

Opinie klientów

Skontaktuj się z nami

eko-technologie.eu
Krzysztof Żelazkiewicz

ul. Borelowskiego 29
42-218 Częstochowa
Regon: 152069420
NIP 949-154-76-51

Kontakt – Biuro:
Tel./fax 34 322 12 52
Mail: biuro@eko-technologie.eu

Dział Finansowy:
Mail: faktury@eko-technologie.eu

    Projekt i wykonanie: Kaczka.com