eko-technologie.eu
Biuro: ul. Borelowskiego 29, 42-218 Częstochowa   |   tel./fax: 34 322 12 52
Firma

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej w zakresie inżynierii środowiska. Specjalizujemy się w dziedzinach: wentylacji, klimatyzacji, tematyce grzewczej, chłodniczej oraz instalacji wodno kanalizacyjnych. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się również przygotowaniem kompletnych systemów automatyki i sterowania układów przemysłowych.  Specjalizujemy się w doborze automatyki do układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, układów solarnych, inteligentnych budynków oraz instalacji wczesnego ostrzegania. Od roku 2011 jesteśmy dystrybutorem urządzeń sterowania i automatyki firmy El-Piast.

Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych, obiektach służby zdrowia, budynkach gastronomii czy też w zabudowie mieszkalnej.
 
Zakres proponowanych przez nas usług pozwala na kompleksowe ujęcie danego tematu, zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym. Wszystkie decyzje dotyczące zastosowanych materiałów czy też doboru odpowiednich urządzeń konsultujemy na bieżąco z naszymi klientami, co pozwala uniknąć wielu problemów podczas wykonania danego projektu.

Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi co jest podstawą do całościowego ujęcia realizowanych przedsięwzięć tj. biurami architektonicznymi, firmami instalatorskimi, producentami materiałów i urządzeń, oraz prywatnymi inwestorami.


Firma powstała w 2001 roku, a jej pomysłodawcą i założycielem był mgr inż. Krzysztof Żelazkiewicz. Podczas jedenastoletniej obecności na rynku projektowym zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w każdym rodzaju obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych.

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który charakteryzuje przede wszystkim sukces każdego przedsięwzięcia.

Jeśli zależy Państwu na indywidualnym podejściu do każdego tematu i sumienności w jego wykonaniu zapraszamy do współpracy.


Ładowanie strony: 0.01 sec. | Wersja mobilna strony
Copyright © 2009-2015 Eko Technologie
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!
Wykonanie strony: Brewka.pl
eko-technologie.eu